Eğitim Lideri "Yönetici Adayı" Yetiştirme Programı

Eğitim Lideri "Yönetici Adayı" Yetiştirme Programı Asil Katılımcı Listesi
Katılımcı listesi adı soyadı bilgisine göre sıralanmıştır. Asil sıra durumu "Faaliyet Başvurularım" sayfasından öğrenilebilir.
# T.C. Kimlik No Adı Soyadı Kurumu Katılım Durumu
1 25*******48 Ali Ünsal Ü*** Asım Kibar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Onaylandı
2 31*******36 Arzu K**** İbrahim Feridun Tınaztepe İlkokulu Onaylandı
3 42*******36 Aykut A****** İsmet Aktar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Onaylandı
4 29*******84 Ayşe Aslı B**** Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi Onaylandı
5 28*******14 Bahar Ç***** Özel Daruşşafaka Ortaokulu Onaylandı
6 42*******30 Behiye A**** Diğer Reddedildi
7 50*******80 Cemal Ş**** Bahçelievler Türk Telekom Mesleki Ve Teknik Anado... Onaylandı
8 29*******08 Çağla K**** Hayriye Gök Ortaokulu Onaylandı
9 42*******80 Çiğdem Ö*********** Yakacık Yüksel İlhan Alanyalı Çok Programlı Anado... Onaylandı
10 11*******62 Deniz V********* Diğer Reddedildi
11 11*******50 Derya B**** Handan Hayrettin Yelkikanat Mesleki Ve Teknik Ana... Onaylandı
12 21*******76 Dilek I**** Yamanevler Ortaokulu Onaylandı
13 11*******58 Elif A******* Kavacık Borsa İstanbul Ortaokulu Onaylandı
14 22*******42 Elif A***** Özel Maltepe Yönder Ortaokulu Onaylandı
15 25*******64 Elif G***** Zeytinburnu M. İhsan Mermerci Mesleki Ve Teknik A... Onaylandı
16 68*******42 Emel K** Atatürk Ortaokulu Onaylandı
17 65*******90 Esra G***** Yıldız- Ali Hasoğlu İmam Hatip Ortaokulu Onaylandı
18 18*******68 Faruk Emre Y***** Özel Bilim Yaşam Ortaokulu Reddedildi
19 11*******76 Fatih Ç****** Dr İlhami Faydagör İlkokulu Onaylandı
20 19*******38 Fatma B****** Atatürk Anadolu Lisesi Onaylandı
21 15*******54 Fatma E*********** Fatma - Nuri Erkan İlkokulu Onaylandı
22 37*******32 Feyza E****** Beykoz Anadolu Lisesi Onaylandı
23 12*******98 Fikri Ö****** Arif Nihat Asya İlkokulu Onaylandı
24 20*******40 Funda G********* Diğer Reddedildi
25 16*******78 Füsun K******* Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi Onaylandı
26 41*******00 Gökhan E***** Özel Bilim Yaşam Ortaokulu Onaylandı
27 33*******04 Gökhan K** Toki Turgut Özal İmam Hatip Ortaokulu Onaylandı
28 37*******00 Gökhan Ö*** Şişli Mesleki Eğitim Merkezi Onaylandı
29 34*******56 Güldal A***** Kemerdere İsmihan Ismet Suzer Ortaokulu Onaylandı
30 37*******38 Gülenay E**** Diğer Reddedildi
31 63*******94 Gülşah K***** Diğer Onaylandı
32 52*******58 Hatice Kübra S***** Atışalanı Anadolu Lisesi Onaylandı
33 26*******42 Hilal A*** Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi Onaylandı
34 50*******14 Hilal O***** Handan Hayrettin Yelkikanat Mesleki Ve Teknik Ana... Onaylandı
35 39*******04 Işık Emel Y***** İstanbul Atatürk Fen Lisesi Onaylandı
36 51*******36 İlknur G*** Diğer Onaylandı
37 25*******90 İmren C********** Diğer Onaylandı
38 33*******16 Kübra E* Esenyurt Fevzi Danış İlkokulu Onaylandı
39 24*******90 Marina G***** Bingül Erdem Anadolu Lisesi Onaylandı
40 35*******40 Mehmet Ö***** Şehit Gökhan Esen Ortaokulu Onaylandı
41 37*******06 Mehmet Haluk G****** Şehit Ömer Halisdemir Mesleki Ve Teknik Anadolu L... Onaylandı
42 40*******30 Mehmet İbrahim K*** İsov-Dinçkök Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Onaylandı
43 48*******14 Melek Ö***** Gaziosmanpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi Onaylandı
44 20*******22 Mine A**** Alipaşa Fethi Erkoç İlkokulu Onaylandı
45 30*******90 Mine E** Şehit Haşim Usta İmam Hatip Ortaokulu Onaylandı
46 18*******32 Müge B*********** Özel Günhan Ortaokulu Onaylandı
47 16*******80 Nefise P**** Bedri Rahmi Eyüboğlu İlkokulu Onaylandı
48 70*******58 Nesibe K**** Toki Kayaşehir Anadolu Lisesi Onaylandı
49 18*******78 Neslihan İ******* Özel Ataşehir Bahçeşehir Koleji Anaokulu Onaylandı
50 42*******28 Nesrin A******* Diğer Onaylandı
51 41*******88 Nilgün B****** Şehit Cengiz Sarıbaş Anadolu Lisesi Onaylandı
52 16*******94 Rabia A**** İçdaş İlkokulu Onaylandı
53 51*******76 Savaş T**** Nermin Ahmet Hasoğlu Ortaokulu Onaylandı
54 17*******54 Seda Y*********** Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi Onaylandı
55 56*******14 Sedat Y***** Özel İstanbul Kampüs Ortaokulu Onaylandı
56 56*******06 Selda Ş***** Hacı İlbey İlkokulu Onaylandı
57 24*******46 Serhat Y**** Handan Hayrettin Yelkikanat Mesleki Ve Teknik Ana... Onaylandı
58 59*******34 Sevda Nur K******** Diğer Onaylandı
59 27*******20 Sevde Ö*** Aliya İzzetbegoviç Anadolu Lisesi Onaylandı
60 19*******92 Sevgi T**** Atışalanı Anadolu Lisesi Onaylandı
61 72*******00 Sevtap S****** Altınşehir Ortaokulu Onaylandı
62 49*******00 Sultan M***** Bakırköy Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Onaylandı
63 40*******18 Şerife Ş**** Diğer Onaylandı
64 31*******72 Ufuk T**** Özel Devran Ortaokulu Onaylandı
65 12*******94 Yasemin M*** Adalar Anadolu İmam Hatip Lisesi Onaylandı
Eğitim Lideri "Yönetici Adayı" Yetiştirme Programı Yedek Katılımcı Listesi
Katılımcı listesi adı soyadı bilgisine göre sıralanmıştır. Yedek sıra durumu "Faaliyet Başvurularım" sayfasından öğrenilebilir.
# T.C. Kimlik No Adı Soyadı Kurumu Katılım Durumu
1 14*******24 Arsez A******* Toki Şehit Er Yılmaz Özdemir İlkokulu - - -
2 15*******72 Aslınur U********* Özel Sancaktepe Fen Bilimleri İlkokulu - - -
3 24*******58 Ayfer D********* Ali Cevat Özyurt İlkokulu - - -
4 47*******16 Aylin A***** Arnavutköy Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe - - -
5 30*******88 Aynur O*** Diğer - - -
6 35*******28 Ayşe Gül D***** İstanbul Ticaret Odası Şehit Er Dursun Sıvaz İlko... - - -
7 17*******68 Canan İ*** Ulubatlıhasan İlkokulu - - -
8 32*******30 Ceren A*** Şemsettin Sami Ortaokulu - - -
9 26*******22 Damlagül E*** Kocasinan Çok Programlı Anadolu Lisesi - - -
10 38*******44 Dilek K******* Yenidoğan İlkokulu - - -
11 22*******46 Dilek S***** Hezarfen Ahmet Çelebi Ortaokulu - - -
12 30*******54 Emine A*********** Diğer - - -
13 38*******42 Esra G******* Özel Çınar Ortaokulu - - -
14 22*******48 Fatma E******* Vali Rıdvan Yenişen İlkokulu - - -
15 43*******40 Fatma N****** Zeytinburnu Trisad Tekstil Teknolojisi Mesleki Ve... - - -
16 22*******38 Fulya Yıldız A***** Hatemoğlu Ortaokulu - - -
17 44*******22 Gülbeyaz B******* Gaziosmanpaşa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - - -
18 36*******36 Güller E****** Diğer - - -
19 27*******52 Gülseren Ö***** Cemile Çopuroğlu Ortaokulu - - -
20 31*******88 Hatice E** Özel Doğru Cevap Anadolu Lisesi - - -
21 36*******00 Hatice Ö******* Ali Yaşar Yurdabak Anaokulu - - -
22 35*******40 Hilal Yıldız E***** Gaziosmanpaşa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - - -
23 22*******24 İrem D**** Özcan-Başak Halaç Özel Eğitim Uygulama Okulu I. K... - - -
24 22*******58 Melisa A***** Hatemoğlu Ortaokulu - - -
25 19*******90 Merve Y**** Bağcılar Fatih Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - - -
26 32*******78 Miray O*************** Günebakan İlkokulu - - -
27 59*******62 Müzeyyen B**** Mehmet Emin Pulatkonak İlkokulu - - -
28 25*******10 Nurşen Y** Pendik İTO Özel Eğitim Uygulama Okulu II. Kademe - - -
29 25*******46 Öznur A***** Oruç Reis İlkokulu - - -
30 20*******98 Ragibe U***** Alaattin Keykubat İlkokulu - - -
31 13*******10 Safiye B**** Taksim Ortaokulu - - -
32 30*******32 Seda P************ Çekmeköy Anaokulu - - -
33 46*******06 Sevil K**** Behiye Dr Nevhiz Işıl İlkokulu - - -
34 64*******52 Zerrin A********** Beylikdüzü Rehberlik Ve Araştırma Merkezi - - -
35 14*******36 Zeynep Ece K*** Özel Mimarsinan Okyanus İlkokulu - - -


YENİ ÇAĞIN HEDEFLEDİĞİ ''EĞİTİM LİDERLİĞİNE ''ADAYIM DİYORSAN...

Eğitim Lideri ''Yönetici Adayı'' Yetiştirme Programı...

                                                                                                  BAŞVURU TARİHLERİ:    18/02/2021......24/02/202

Amaç:  Bu Eğitimimiz ile ''Yönetim'' kademesini tanıtmak,bu kademelerde neden çalışmak gerekir?Niye ihtiyacımız var?, sorularını yanıtlıyor Okul Lderliğine ''Yönetici''adayı olmak isteyen öğretmenlerimizi bekliyor,Süreci Birliklte Öğrenip ,Birlikte Yönetmek istiyoruz.

             Atölyeler,Eğitim Liderinin Kütüphanesi,Mevzuatı etkin okuma ,Eğitim konuları ile uzaman akademisyenler ve bu alanda Hizmetiçi eğitimler veren uzman öğretmenler ile birliket olacağız. 

Katılım Koşulları:Öğretmenler Başvurabilir.

         

                           

Tanımlanmış yorum bulunamadı.

Faaliyet Başvuru

Bu faaliyete başvuru 05.03.2021 23:59:59'da sona erdi.

Faaliyet Bilgileri

Akademi Adı: Yönetici Akademisi
Faaliyet Türü: Akademi
Kapasitesi: 60
Başvuru Sayısı: 117
Faaliyet No: 20210046
Faaliyet Yeri: Genel Ağ (İnternet)
Faaliyet Adresi: https://us02web.z...3414532023
Faaliyet Tarihi: 11.03.2021 - 24.06.2021 [16:00 - 17:30]
Başvuru Tarihi: 18.02.2021 - 05.03.2021
Faaliyet Günü: PtSlÇrPrCmCtPz
Gruplar: Öğretmen
Branşlar: Beden Eğitimi, Bilişim Teknolojileri, Biyoloji, Biyomedikal Cihaz Teknolojileri, Büro Yönetimi, Coğrafya, Çince, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Denizcilik/Gemi Makineleri, Denizcilik/Gemi Yönetimi ve Kaptanlığı, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Eğlence Hizmetleri, El Sanatları Tek./El Sanatları, El Sanatları Tek./Nakış, Elektrik-Elektronik Tek./Elektrik, Elektrik-Elektronik Tek./Elektronik, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri, Felsefe, Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji, Fizik, Fransızca, Gazetecilik, Gemi Yapımı/Çelik Gemi Yapımı, Gemi Yapımı/Gemi Tesisatı, Gemi Yapımı/Tekne ve Yat Yapımı, Gıda Teknolojisi, Giyim Üretim Teknolojisi, Görsel Sanatlar, Grafik ve Fotoğraf/Fotoğraf, Grafik ve Fotoğraf/Grafik, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri, Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri, Harita-Tapu-Kadastro/Harita-Tapu-Kadastro Hukuk, Harita-Tapu-Kadastro/Harita-Tapu-Kadastro Tekniği, Hasta ve Yaşlı Hizmetleri, Hayvan Sağlığı, Hayvan Yetiştiriciliği, İ.H.L. Meslek Dersleri, İngilizce, İnşaat Tek./Yapı Dekorasyon, İnşaat Tek./Yapı Tasarımı, İspanyolca, Kimya/Kimya Teknolojisi, Konaklama ve Seyahat Hizmetleri, Kuyumculuk Teknolojisi, Laboratuvar Hizmetleri, Makine Tek./Makine Model, Makine Tek./Makine Ressamlığı, Makine Tek./Makine ve Kalıp, Matbaa, Matematik, Matematik (Ortaokul), Metal Teknolojisi, Metalurji Teknolojisi, Mobilya ve İç Mekan Tasarımı, Motorlu Araçlar Teknolojisi, Muhasebe ve Finansman, Müzik, Müzik Aletleri Yapımı, Okul Öncesi Öğretmenliği, Özel Eğitim Öğretmenliği, Pazarlama ve Perakende, Plastik Teknolojisi, Psikoloji, Radyo-Televizyon, Raylı Sistem Tek./Ray.Sis.İnşaat, Raylı Sistem Tek./Ray.Sis.Makine, Rehberlik, Rusça, Sağlık Bilgisi, Sağlık/Acil Sağlık Hizmetleri, Sağlık/Hemşirelik, Sağlık/Ortopedik Protez-Ortez, Sağlık/Sağlık Hizmetleri Sekreterliği, Sanat Tarihi, Sanat ve Tasarım/Dekoratif Sanatlar, Sanat ve Tasarım/İç Mekan Dekorasyon, Sanat ve Tasarım/Plastik Sanatlar, Seramik ve Cam Teknolojisi, Sınıf Öğretmenliği, Sosyal Bilgiler, Sosyoloji, Tarım Tek./Bahçe Peyzaj, Tarım Tek./Bahçe ve Tarla Bitkileri, Tarım Tek./Tarım Makineleri, Tarih, Tasarım Teknolojileri, Teknoloji ve Tasarım, Tekstil Tek./Tekstil, Tekstil Tek./Tekstil Terbiye, Tekstil Tek./Trikotaj, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme, Türk Dili ve Edebiyatı, Türkçe, Uçak Bakım/Uçak Gövde-Motor, Uçak Bakımı/Uçak Elektroniği, Ulaştırma Hizmetleri, Yaşayan Diller ve Lehçeler (Kürtçe - Kurmançi), Yaşayan Diller ve Lehçeler (Kürtçe - Zazaki), Yenilenebilir Enerji Teknolojileri, Yiyecek İçecek Hizmetleri
İlçeler: Tüm İlçeler
Resmi/Özel: Resmi/Özel Kurumlar
Kurumlar: Tüm Kurumlar