• T.C. Millî Eğitim Bakanlığı :: İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü

Mth-malzeme Bilimi Ve Nanoteknoloji Atölyesi

Mth-malzeme Bilimi Ve Nanoteknoloji Atölyesi Asil Katılımcı Listesi
Katılımcı listesi adı soyadı bilgisine göre sıralanmıştır. Asil sıra durumu "Faaliyet Başvurularım" sayfasından öğrenilebilir.
# T.C. Kimlik No Adı Soyadı Kurumu Onay Durumu
1 27*******88 Ahmet B***** İstanbul Çekmeköy Şehit Ömer Halisdemir Kız Anadolu... Kabul Edildi
2 30*******74 Aslı D**** İstanbul Şişli İtü Me Anadolu Meslek Lisesi Kabul Edildi
3 51*******50 Aydın M**** İstanbul Esenyurt Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu Kabul Edildi
4 13*******68 Ayşe G****** İstanbul Bakırköy Gürlek-nakipoğlu Anadolu Lisesi Kabul Edildi
5 12*******46 Ayşegül B********** İstanbul Üsküdar Hacı Sabancı Anadolu Lisesi Kabul Edildi
6 50*******68 Baran U***** İstanbul Ümraniye Atakent Şehit Selçuk Paker Anadolu... Kabul Edildi
7 24*******50 Berna E**** İstanbul Avcılar Denizköşkler İlkokulu Kabul Edildi
8 51*******20 Birgül U*** İstanbul Küçükçekmece Küçükçekmece Tasev Ayakkabı... Kabul Edildi
9 31*******06 Burcu T****** İstanbul Fatih Fatih İslam Seçen Bilim Ve Sanat... Kabul Edildi
10 34*******96 Büşra A**** İstanbul Maltepe Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu... Kabul Edildi
11 11*******32 Büşra D**** İstanbul Sultangazi Sultangazi Ortaokulu Kabul Edildi
12 18*******22 Büşra P**** İstanbul Kağıthane Çağdaş Yaşam Eşref Ve Sadullah... Kabul Edildi
13 12*******36 Cengiz D******* İstanbul Ataşehir Ahmet Keleşoğlu Fen Lisesi Kabul Edildi
14 21*******28 Cenk S****** İstanbul Esenyurt Ali Kul Mesleki Ve Teknik Anadolu... Kabul Edildi
15 33*******94 Duriye B************** İstanbul Kartal Şeyh Şamil Ortaokulu Kabul Edildi
16 15*******28 Ecem Y******** İstanbul Küçükçekmece Prof. Dr. Sabahattin Zaim... Kabul Edildi
17 19*******60 Edanur Ç** İstanbul Bağcılar Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu Kabul Edildi
18 25*******72 Erkan Y***** İstanbul Beylikdüzü Beylikdüzü Halil Meryem Coşkun... Kabul Edildi
19 17*******24 Esma Y****** İstanbul Maltepe Özel İstanbul Mahir Ortaokulu Kabul Edildi
20 19*******48 Esra T************ İstanbul Ümraniye Halide Edip Mesleki Ve Teknik Anadolu... Kabul Edildi
21 15*******48 Eyüp G***** İstanbul Sarıyer Sarıyer Kız Anadolu İmam Hatip... Kabul Edildi
22 13*******00 Fatma Y******** İstanbul Esenyurt Abdulkadir Aksu Anadolu Lisesi Kabul Edildi
23 42*******02 Ferhat G**** İstanbul Sultangazi Recep Tayyip Erdoğan İmam Hatip... Kabul Edildi
24 33*******40 Filiz D**** İstanbul Küçükçekmece Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu Kabul Edildi
25 28*******72 Funda A****** İstanbul Gaziosmanpaşa Gaziosmanpaşa Anadolu İmam... Kabul Edildi
26 22*******62 Gamze Y*********** İstanbul Esenyurt İbrahim Özaydın Ortaokulu Kabul Edildi
27 50*******70 Geylani D******* İstanbul Beylikdüzü Emin Yükseloğlu Kız Anadolu... Kabul Edildi
28 44*******38 Gizem P******* İstanbul Büyükçekmece Tepecik Ulus Ortaokulu Kabul Edildi
29 47*******16 Gonca A****** İstanbul Zeytinburnu İstanbul Ticaret Odası Mesleki... Kabul Edildi
30 26*******72 Gökçe S*********** İstanbul Sancaktepe Samandıra Kız Anadolu İmam... Kabul Edildi
31 34*******94 Gülay Y*** İstanbul Bahçelievler Kazım Beyaz Özel Eğitim... Kabul Edildi
32 26*******36 Gülsüm Yasemin U* İstanbul Ataşehir İstanbul Fuat Sezgin Bilim Ve... Kabul Edildi
33 16*******96 Gülşah İ***** İstanbul Bağcılar Akyiğit Ortaokulu Kabul Edildi
34 43*******54 Güneş P******** İstanbul Maltepe Sarıyer Mehmet Akif Ortaokulu Kabul Edildi
35 34*******68 Hacer A**** İstanbul Maltepe Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu... Kabul Edildi
36 31*******72 Hasine Y***** İstanbul Bağcılar Peyami Safa Ortaokulu Kabul Edildi
37 31*******88 Hatice E** İstanbul Ataşehir Özel Bilgin Anadolu Lisesi Kabul Edildi
38 56*******30 Hızır S***** İstanbul Güngören Halil İnalcık Anadolu Lisesi Kabul Edildi
39 37*******06 İbrahim Buğra T**** İstanbul Esenyurt İbrahim Özaydın Ortaokulu Kabul Edildi
40 20*******60 İlknur T***** İstanbul Başakşehir Borsa İstanbul Başakşehir... Kabul Edildi
41 30*******60 İsa Ö***** İstanbul Üsküdar Validebağ Fen Lisesi Kabul Edildi
42 37*******14 Kadir A******* İstanbul Kağıthane Kağıthane Mesleki Ve Teknik... Kabul Edildi
43 37*******86 Köksal A******* İstanbul Sancaktepe Sancaktepe Şehit Semih Özcan... Kabul Edildi
44 14*******16 Kübra Ç** İstanbul Esenler Oruç Reis Ortaokulu Kabul Edildi
45 37*******28 Kübra M**** İstanbul Esenler Yunus Emre Ortaokulu Kabul Edildi
46 23*******98 Mehmet E**** İstanbul Pendik Uluslararası Pendik Kız Anadolu... Kabul Edildi
47 52*******00 Mehmet Akif A**** İstanbul Başakşehir Hacı Fatma Gül Çok Programlı... Kabul Edildi
48 25*******00 Melek G**** İstanbul Ümraniye Haşim İşcan İlkokulu Kabul Edildi
49 30*******94 Meltem I**** İstanbul Ümraniye Yavuz Selim Ortaokulu Kabul Edildi
50 50*******52 Meryem V**** İstanbul Ümraniye Yücel Çelikbilek İmam Hatip... Kabul Edildi
51 23*******88 Muhammed Ç***** İstanbul Beşiktaş Ziya Kalkavan Mesleki Ve Teknik... Kabul Edildi
52 28*******62 Muhammed Emin F**** İstanbul Ümraniye Çayırönü İmam Hatip Ortaokulu Kabul Edildi
53 22*******76 Mutlu Ö**** İstanbul Arnavutköy Şehit Selçuk Gürdal Anadolu... Kabul Edildi
54 30*******54 Mücahit B**** İstanbul Sultangazi Melahat Öztoprak İmam Hatip... Kabul Edildi
55 52*******42 Nagihan Ç**** İstanbul Bahçelievler Bağlar Ortaokulu Kabul Edildi
56 59*******48 Nazlıhan Ö**** İstanbul Üsküdar Kısıklı Şehit Hüseyin Dalgılıç... Kabul Edildi
57 34*******76 Nebahat C***** İstanbul Küçükçekmece Kadriye Moroğlu Anadolu... Kabul Edildi
58 34*******54 Necife Ç***** İstanbul Kağıthane Ali Fuat Cebesoy Ortaokulu Kabul Edildi
59 40*******38 Necla B**** İstanbul Başakşehir Toki Celalettin Ökten Kız... Kabul Edildi
60 36*******34 Nergiz T************ İstanbul Beylikdüzü Şehit Büyükelçi Galip Balkar... Kabul Edildi
61 32*******70 Nesli K******* İstanbul Sancaktepe Sancaktepe Nurettin Topçu Anadolu... Kabul Edildi
62 32*******18 Nezahat Y******* İstanbul Üsküdar Ayşe Hümeyra Ökten Kız Anadolu... Kabul Edildi
63 36*******18 Nihal S**** İstanbul Esenler Şehit Muhammed Aksu Kız Anadolu... Kabul Edildi
64 65*******08 Nimet T** İstanbul Zeytinburnu Ayhan Şahenk Ortaokulu Kabul Edildi
65 19*******24 Nurullah T*** İstanbul Bağcılar Malazgirt Ortaokulu Kabul Edildi
66 47*******88 Osman K********* İstanbul Eyüpsultan Eyüpsultan Şehit Furkan Doğan... Kabul Edildi
67 27*******20 Özden Ö***** İstanbul Maltepe Maltepe Kız Anadolu İmam-hatip... Kabul Edildi
68 16*******22 Özen I*** İstanbul Üsküdar Üsküdar Ahmet Keleşoğlu Anadolu... Kabul Edildi
69 55*******58 Özhan F****** İstanbul Tuzla Tuzla Bilim Ve Sanat Merkezi Kabul Edildi
70 30*******94 Öznur Ş***** İstanbul Ümraniye Nihat Sami Banarlı Ortaokulu Kabul Edildi
71 44*******68 Pinar B***** İstanbul Beykoz Beykoz Konakları Vakfı Ortaokulu Kabul Edildi
72 12*******48 Ramazan C***** İstanbul Eyüpsultan Kılıçaslan İmam Hatip Ortaokulu Kabul Edildi
73 35*******20 Rıdvan B****** İstanbul Ataşehir Dr. Nureddin Erk-perihan Erk Mesleki... Kabul Edildi
74 11*******66 Rukiye K***** İstanbul Eyüpsultan Eyüpsultan Borsa İstanbul Mesleki... Kabul Edildi
75 56*******28 Rüveyda Eda T***** İstanbul Bayrampaşa Kocatepe İlkokulu Kabul Edildi
76 21*******18 Safiye Aybüke S***** İstanbul Çekmeköy Özel Çekmeköy Final Anadolu... Kabul Edildi
77 11*******64 Salih Y***** İstanbul Bayrampaşa Bayrampaşa Bilim Ve Sanat Merkezi Kabul Edildi
78 14*******86 Sedanur G***** İstanbul Bağcılar Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu Kabul Edildi
79 33*******68 Seher Y**** İstanbul Üsküdar Üsküdar Ahmet Keleşoğlu Anadolu... Kabul Edildi
80 21*******08 Selma A**** İstanbul Esenyurt Borsa İstanbul Anadolu Lisesi Kabul Edildi
81 33*******04 Selma E********* İstanbul Ümraniye Haşim İşcan Anaokulu Kabul Edildi
82 67*******30 Senem K****** İstanbul Eyüpsultan Kılıçaslan İmam Hatip Ortaokulu Kabul Edildi
83 22*******48 Sercan Ş**** İstanbul Arnavutköy Şehit Demet Sezen Çok Programlı... Kabul Edildi
84 68*******34 Serpil E*** İstanbul Maltepe Maltepe Kız Anadolu İmam Hatip... Kabul Edildi
85 16*******66 Serpil S***** İstanbul Beylikdüzü Cemalettin Tınaztepe Ortaokulu Kabul Edildi
86 10*******84 Sinem P******* İstanbul Esenyurt Bey-koop. Ali Çebi Ortaokulu Kabul Edildi
87 30*******62 Şeyma Ç**** İstanbul Pendik Sezai Karakoç İmam Hatip Ortaokulu Kabul Edildi
88 40*******56 Ümran Ö***** İstanbul Üsküdar Hacı Sabancı Anadolu Lisesi İptal Edildi
89 12*******96 Veli Ö****** İstanbul Sarıyer Alpaslan Ortaokulu Kabul Edildi
90 28*******86 Volkan Y***** İstanbul Pendik Velibaba Çok Programlı Anadolu Lisesi Kabul Edildi
91 11*******04 Yasemin G************ İstanbul Küçükçekmece Orhan Cemal Fersoy Anadolu... Kabul Edildi
92 18*******68 Yasemin S**** İstanbul Küçükçekmece Küçükçekmece Tasev Ayakkabı... Kabul Edildi
93 61*******38 Yavuz Y**** İstanbul Küçükçekmece Küçükçekmece Ortaokulu Kabul Edildi
94 52*******16 Yeliz A********** İstanbul Sultangazi Melahat Öztoprak İlkokulu Kabul Edildi
95 53*******72 Yurdagül Fikriye G***** İstanbul Bağcılar Aşık Şenlik Ortaokulu Kabul Edildi
96 42*******56 Yusuf A**** İstanbul Gaziosmanpaşa Adnan Menderes Ortaokulu Kabul Edildi
97 35*******92 Zehra E****** İstanbul Esenler İbrahim Turhan Anadolu Lisesi Kabul Edildi
98 48*******50 Zehra T************ İstanbul Pendik Sultan Abdülhamit Han Ortaokulu Kabul Edildi
99 36*******24 Zeynep A**** İstanbul Esenler Şehit Sait Ertürk Ortaokulu Kabul Edildi
100 31*******90 Zeynep A********** İstanbul Avcılar Filibeli Ahmet Hilmi İmam Hatip... Kabul Edildi

Başvuru için faaliyet başvurusunu kaydettikten sonra T3 Vakfı KYS sistemi üzerinden başvuru formunu doldurmalısınız. Başvuru ve detaylı bilgi için aşağıdaki linki tıklayınız.

   

https://bit.ly/mth-akademi-basvur



Türkiye'nin teknolojik yetkinliğini geliştirmek ve etki gücü yüksek projelerin hayata geçirilmesine katkı sağlamak amacıyla İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü Teknoloji Akademisi ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı işbirliği ile Milli Teknoloji Hamlesi Öğretmen Akademileri hayata geçirilmiştir.

2022-2023 Eğitim-Öğretim yılında aşağıdaki başlıklarda eğitimler açılacak olup her biri için farklı başvuru alınacaktır.
  • 3D Tasarım ve Üretim
  • Robotik ve Kodlama
  • Yazılım Teknolojileri
  • Siber Güvenlik
  • Deneyap Kart ile Elektronik Programlama ve Nesnelerin İnterneti
  • Enerji Teknolojileri
  • Havacılık ve Uzay Teknolojileri
  • Yapay Zekâ
  • Nanoteknoloji ve Malzeme Bilimi
  • İleri Robotik
  • Mobil Uygulama
Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Eğitimi İçeriği:
  • Malzeme Bilimi Kavramları
  • Biyomimikri
  • Atomik Kuvvet Mikroskobu
  • Nanoteknoloji Kavramları
  • Atomik ve Nano Yapı
  • Nanomalzemeler ve Kullanım Alanları
  • Elektron Mikroskobu
  • Proje

Pendik-Üsküdar-Eyüp-Bayrampaşa-Avcılar-Ümraniye Deneyap Teknoloji Atölyelerinde verilecek olan eğitimler Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma günlerinde yapılacaktır. (Sadece Pendik atölyesinde Cuma günleri ders olacaktır.) 
Başvuru durumuna göre yoğunluk olan atölyelerde eğitimler planlanacaktır. Yeterli sayıya ulaşmamış atölyelerde eğitim açılamayabilir.

Eğitim Adresleri:
Avcılar
Istanbul Avcilar Deneyap Teknoloji Atölyesi: Merkez Mahallesi Gülistan Sokak No.11/1 Avcilar/Istanbul

Ümraniye
Mehmet Akif Bilgievi Mehmet Akif Mah. Tezcan Cad. No:8 Ümraniye/İstanbul

Bayrampaşa
Orta mahalle Topkapı Maltepe Caddesi Canayakın Sitesi A blok No 6 34040 Bayrampaşa / İstanbul

Eyüp
Topçular mahallesi, Barika sokak, No:33 Eyüpsultan/İstanbul

Pendik
YEŞİL BAĞLAR MAH. SELVİLİ SOK. BEYAZ OFİS İŞ MERKEZİ NO:2 A Blok PENDİK//İSTANBUL

Üsküdar
Ünalan, Ünalan Cd. No:11, 34700 Üsküdar/İstanbul

Her gün 09.30-12.30 / 13.00-16.00 /  16.30-19.30  saatlerinde sabah, öğle ve akşam oturumu olmak üzere üç oturum şeklinde eğitimler planlanacak olup her oturum farklı bir grubu temsil etmektedir.
İstediğiniz gün ve saatte seçeceğiniz seansta eğitimler haftada bir gün olmak üzere toplam 6 hafta sürecektir.

Eğitimlere başvurmak isteyen öğretmenlerimizin ders programlarında boş olan saat ve günlerine göre tercih yapmalarını sağlayacak kapasite ve seçenek sunulmuş olup; öğretmenlerimizin derslerinden çekilmeleri mümkün değildir. Bu sebeple eğitime katılacağınız seansı herhangi bir mağduriyete yol açmayacak şekilde belirlemeniz gerekmektedir.

Millî Teknoloji Hamlesi Öğretmen Akademileri kapsamında belirli aralıklarla çeşitli Bilim ve Teknoloji merkezlerine geziler düzenlenecek olup, gezilere katılım şartı olarak en az iki farklı eğitime katılmış olma şartı aranacaktır.

* Eğitimlerimiz ücretsizdir.
* Havacılık ve Uzay Teknolojileri eğitimine katılım şartı olarak en az üç farklı başlıkta eğitimi almış olma şartı aranmaktadır. 
* Eğitim gün ve seans tercihi için kura çekimi yapıldıktan sonra e-posta ile form gönderilecektir. Elektronik posta hesabınızı kontrol etmeyi unutmayınız!

Başvuru için faaliyet başvurusunu kaydettikten sonra T3 Vakfı KYS sistemi üzerinden başvuru formunu doldurmalısınız. Başvuru ve detaylı bilgi için aşağıdaki linki tıklayınız.

   

https://bit.ly/mth-akademi-basvur

#1 | Yasemin S****
04.05.2023 23:43
*s01l*
  • 26.10.2022
  • |
  • 246

Faaliyet Başvuru

Bu faaliyete başvuru 20.11.2022 23:59:59'da sona erdi.

Faaliyet Bilgileri

Faaliyet Sahibi: Teknoloji Atölyeleri
Faaliyet Türü: Atölye
Kapasitesi: 500
Başvuru Sayısı: ...
Faaliyet No: 20220240
Faaliyet Yeri: T3 Vakfı Deneyap Teknoloji Atölyeleri
Faaliyet Adresi: Deneyap Teknoloji Atölyeleri / Pendik / Eyüp / Bayrampaşa / Ümraniye / Avcılar / Üsküdar/İstanbul
Faaliyet Tarihi: 05.12.2022 - 30.12.2022 [09:30 - 19:00]
Başvuru Tarihi: 26.10.2022 - 20.11.2022
Faaliyet Günü: PtSlÇrPrCmCtPz
Gruplar: Tüm Gruplar
Branşlar: Tüm Branşlar
İller/İlçeler: İstanbul/Tüm İlçeler
Kurum Statüsü: Kamu/Özel
Kurum Türü: Tüm Kurumlar
Kadro Statüsü: Tüm Statüler
Eğitmenler: Tuba CEBECİ
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak çerezler kullanılmakta ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verileriniz toplanıp işlenmektedir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı ve kişisel verilerinizi işlememizi kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı, Aydınlatma Metnimizi ve Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.