• T.C. Millî Eğitim Bakanlığı :: İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü
Sayın Ziyaretçi,

Üye kayıt formundaki e-posta adresi ve cep telefonu bilgisi kayıt olacak kullanıcının isteğine bırakılmıştır. Ancak bu bilgiler eksik ise yetkililer tarafından gönderilecek olan bilgilendirme iletileri tarafınıza iletilemeyecektir.

Bakanlığımız kayıtlarında İmam Hatip Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak iki farklı kurum türü bulunmakta ve bazı Anadolu İmam Hatip Liseleri tür olarak İmam Hatip Lisesi kurum türünde olabilmektedir. Görev yaptığınız kurum adı ... Anadolu İmam Hatip Lisesi olmasına rağmen kurum türü Anadolu İmam Hatip Lisesi seçildiğinde listede kurumunuz çıkmıyorsa kurum türü olarak İmam Hatip Lisesi seçilmelidir.

Bilginize...
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak çerezler kullanılmakta ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verileriniz toplanıp işlenmektedir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı ve kişisel verilerinizi işlememizi kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı, Aydınlatma Metnimizi ve Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.