• T.C. Millî Eğitim Bakanlığı :: İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü

Diksiyon Ve Hitabet Atölyesi

Diksiyon Ve Hitabet Atölyesi Asil Katılımcı Listesi
Katılımcı listesi adı soyadı bilgisine göre sıralanmıştır. Asil sıra durumu "Faaliyet Başvurularım" sayfasından öğrenilebilir.
# T.C. Kimlik No Adı Soyadı Kurumu Onay Durumu
1 43*******48 Ahmet K********* İstanbul Bahçelievler Siyavuşpaşa İmam Hatip Ortaokulu Kabul Edildi
2 72*******64 Alper A*** İstanbul Kadıköy İnönü İlkokulu Kabul Edildi
3 24*******48 Aysun E***** İstanbul Kadıköy Özel Anakent Koleji Kabul Edildi
4 23*******52 Ayşe K******** İstanbul Beylikdüzü Beylikdüzü Şehit Şafak Evran... Kabul Edildi
5 24*******32 Ayşegül F******* İstanbul Adalar Büyükada 125. Yıl Atatürk Ortaokulu Kabul Edildi
6 39*******56 Başak K***** İstanbul Bağcılar Gaspıralı İsmail İlkokulu Kabul Edildi
7 18*******66 Burcu B******** İstanbul Fatih Cağaloğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu... Kabul Edildi
8 48*******86 Burcu M****** İstanbul Zeytinburnu Kazım Özalp Ortaokulu Kabul Edildi
9 31*******78 Burçin G**** İstanbul Bayrampaşa Tuna Anaokulu Kabul Edildi
10 35*******22 Cemile P******* İstanbul Kağıthane Cengizhan Anaokulu Kabul Edildi
11 31*******56 Deniz A**** İstanbul Ümraniye Hasan Tahsin İlkokulu Kabul Edildi
12 55*******92 Elif Ç**** İstanbul Bayrampaşa Hacı Halide Canayakın Anaokulu Kabul Edildi
13 41*******36 Elif K***** İstanbul Başakşehir Özel Başakşehir Final İlkokulu Kabul Edildi
14 28*******00 Erol Y*** İstanbul Kağıthane Seyrantepe İlkokulu Kabul Edildi
15 44*******70 Feride E************* İstanbul Pendik Yıldırım Beyazıt İlkokulu Kabul Edildi
16 48*******74 Gülsüm A****** İstanbul Kağıthane Zuhal İlkokulu Kabul Edildi
17 49*******30 Gülşen Rabia Ç******** İstanbul Tuzla Binali Yıldırım İlkokulu Kabul Edildi
18 42*******42 Halil İbrahim B***** İstanbul Maltepe Nazmi Duhani İlkokulu Kabul Edildi
19 14*******64 Halim B******** İstanbul Şişli Mecidiye Şehit Fahrettin Yavuz İlkokulu Kabul Edildi
20 30*******60 İsa Ö***** İstanbul Üsküdar Validebağ Fen Lisesi Kabul Edildi
21 58*******42 Mehmet K*** İstanbul Gaziosmanpaşa Ülkü İmam Hatip Ortaokulu Kabul Edildi
22 20*******08 Melik A**** İstanbul Fatih Atikali İlkokulu Kabul Edildi
23 22*******68 Mukaddes M*** İstanbul Maltepe Kadir Has İlkokulu Kabul Edildi
24 28*******86 Münevver A**** İstanbul Zeytinburnu Muhsin Ertuğrul Mesleki Eğitim... Kabul Edildi
25 18*******84 Nevzat A**** İstanbul Küçükçekmece Küçükçekmece Bilim Ve... Kabul Edildi
26 18*******86 Nilgün S***** İstanbul Fatih Selçuk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Kabul Edildi
27 30*******02 Nurgül G***** İstanbul Bahçelievler Zaferler İlkokulu Kabul Edildi
28 11*******20 Özgür B***** İstanbul Gaziosmanpaşa Mithatpaşa İlkokulu Kabul Edildi
29 35*******92 Özlem Ö**** İstanbul Ataşehir Teb Ataşehir Anadolu Lisesi Kabul Edildi
30 35*******16 Rukiye Ç**** İstanbul Fatih Sultan Selim Mesleki Ve Teknik Anadolu... Kabul Edildi
31 17*******70 Sena A******* İstanbul Fatih Cağaloğlu Hüsamettin Yivlik Geleneksel... Kabul Edildi
32 15*******18 Serpil B**** İstanbul Kadıköy Göztepe İlkokulu Kabul Edildi
33 18*******34 Sevilay O*** İstanbul Fatih Cağaloğlu Hüsamettin Yivlik Geleneksel... Kabul Edildi
34 32*******76 Sinan A******* İstanbul Ümraniye Hasan Tahsin İlkokulu Kabul Edildi
35 33*******36 Songül S***** İstanbul Büyükçekmece Çakmaklı Cumhuriyet Ortaokulu Kabul Edildi
36 21*******50 Tuğçe K****** İstanbul Pendik Kılıçaslan Pendik Anaokulu Kabul Edildi
37 39*******66 Yasemin A******* İstanbul Bahçelievler Hürriyet İlkokulu Kabul Edildi
38 54*******76 Yıldız Ü**** İstanbul Fatih Kırımlı Aslanbey İlkokulu Kabul Edildi
39 40*******16 Yusuf K** İstanbul Esenler Akşemsettin Anadolu İmam Hatip... Kabul Edildi
40 38*******26 Zehra E***** İstanbul Sancaktepe Yenidoğan Anaokulu Kabul Edildi
41 19*******46 Zeynep D****** İstanbul Fatih Sultan Selim Mesleki Ve Teknik Anadolu... Kabul Edildi
42 27*******60 Zeynep Gonca Ş** İstanbul Güngören Kemal Kaya İlkokulu Kabul Edildi
Diksiyon Ve Hitabet Atölyesi Yedek Katılımcı Listesi
Katılımcı listesi adı soyadı bilgisine göre sıralanmıştır. Yedek sıra durumu "Faaliyet Başvurularım" sayfasından öğrenilebilir.
# T.C. Kimlik No Adı Soyadı Kurumu Onay Durumu
1 32*******48 Baki A**** İstanbul Bahçelievler Siyavuşpaşa İmam Hatip Ortaokulu - - -
2 10*******86 Didem H**** İstanbul Maltepe Küçükyalı Mesleki Ve Teknik Anadolu... - - -
3 60*******92 Gülten Ş*************** İstanbul Fatih Kocamustafapaşa İlkokulu - - -
4 22*******72 Yasemin Y***** İstanbul Maltepe Şehit Sevgi Yeşilyurt İmam Hatip... - - -

Yasemin BAŞLANTI ile 7-14 Mayıs 2024 tarihlerinde iki oturum olarak düzenlenecek olan atölyemiz Cağaloğlu Hüsamettin Yivlik Geleneksel Türk Sanatlerı Mesleki ve Teknik Lisesi'nde gerçekleştirilecek.

Tanımlanmış yorum bulunamadı.
  • 20.02.2024
  • |
  • 519

Faaliyet Başvuru

Bu faaliyete başvuru 11.04.2024 23:59:59'da sona erdi.

Faaliyet Bilgileri

Faaliyet Sahibi: Yönetici Atölyeleri
Faaliyet Türü: Atölye
Kapasitesi: 42
Başvuru Sayısı: ...
Faaliyet No: 20240124
Faaliyet Yeri: Cağaloğlu Geleneksel Türk Sanatları Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
Faaliyet Adresi: Fatih/İstanbul
Faaliyet Tarihi: 07.05.2024 - 14.05.2024 [14:00 - 16:00]
Başvuru Tarihi: 20.02.2024 - 11.04.2024
Faaliyet Günü: PtSlÇrPrCmCtPz
Gruplar: Kurum Müdür Yardımcı, Kurum Müdürü
Branşlar: Tüm Branşlar
İller/İlçeler: İstanbul/Tüm İlçeler
Kurum Statüsü: Kamu/Özel
Kurum Türü: Tüm Kurumlar
Kadro Statüsü: Kadrolu, Sözleşmeli (4-B), Özel Sektör
Eğitmenler: Yasemin BAŞLANTI
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak çerezler kullanılmakta ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verileriniz toplanıp işlenmektedir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı ve kişisel verilerinizi işlememizi kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı, Aydınlatma Metnimizi ve Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.