• T.C. Millî Eğitim Bakanlığı :: İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü

Sulu Boya Atölyesi

Sulu Boya Atölyesi Asil Katılımcı Listesi
Katılımcı listesi adı soyadı bilgisine göre sıralanmıştır. Asil sıra durumu "Faaliyet Başvurularım" sayfasından öğrenilebilir.
# T.C. Kimlik No Adı Soyadı Kurumu Onay Durumu
1 41*******88 Ayşe Ş***** İstanbul Büyükçekmece Büyükçekmece Recep Güngör... Kabul Edildi
2 35*******16 Ayşenur K**** İstanbul Tuzla Emine Yıldız Ortaokulu Kabul Edildi
3 10*******56 Bahar K**** İstanbul Sultangazi Sultangazi Piri Reis Ortaokulu Kabul Edildi
4 23*******10 Beyza K*** İstanbul Ümraniye Zehra Ülker İlkokulu Kabul Edildi
5 10*******98 Büşra A****** İstanbul Ümraniye Şehit Sevgi Yeşilyurt İmam Hatip... Kabul Edildi
6 26*******28 Büşra Sultan Ç** İstanbul Gaziosmanpaşa Adnan Menderes Ortaokulu Kabul Edildi
7 12*******06 Dilara S***** İstanbul Sultanbeyli Orhangazi Anadolu İmam Hatip... Kabul Edildi
8 23*******12 Duygu B**** İstanbul Sancaktepe Sancaktepe Fatih Sultan Mehmet... Kabul Edildi
9 18*******64 Ebru T******* İstanbul Bağcılar Dede Korkut Anaokulu Kabul Edildi
10 51*******60 Emine S*** İstanbul Tuzla Halil Türkkan İmam Hatip Ortaokulu Kabul Edildi
11 12*******32 Esra K**** İstanbul Çekmeköy Vatan Ortaokulu Kabul Edildi
12 28*******64 Fatma K******** İstanbul Küçükçekmece Toki Fulya Anaokulu Kabul Edildi
13 45*******46 Gamze T***** İstanbul Bahçelievler Behiye Dr Nevhiz Işıl İlkokulu Kabul Edildi
14 57*******54 Gizem Nur P**** İstanbul Bağcılar Kocaragıppaşa Ortaokulu Kabul Edildi
15 22*******34 Habibe Y******* İstanbul Çekmeköy Çamlık Ortaokulu Kabul Edildi
16 10*******36 Handan Ç******* İstanbul Beşiktaş Gülen Üstünel Anaokulu Kabul Edildi
17 46*******76 Hatice G** İstanbul Gaziosmanpaşa Mustafa Yeşil İmam Hatip... Kabul Edildi
18 26*******32 Hatice Ö***** İstanbul Sultanbeyli Ali Kuşçu İmam Hatip Ortaokulu Kabul Edildi
19 19*******20 Hatice T**** İstanbul Ümraniye 30 Ağustos Mesleki Ve Teknik Anadolu... Kabul Edildi
20 30*******92 Kübra O*** İstanbul Ümraniye Yamanevler Ortaokulu Kabul Edildi
21 25*******90 Kübra P************ İstanbul Üsküdar Üsküdar Togemder Özel Eğitim... Kabul Edildi
22 31*******56 Merve A**** İstanbul Pendik Yayalar Ortaokulu Kabul Edildi
23 14*******38 Merve K******* İstanbul Üsküdar Yavuz Selim Anadolu İmam Hatip... Kabul Edildi
24 39*******40 Merve K****** İstanbul Fatih Cibali Şehit İlhan Varank Anadolu... Kabul Edildi
25 18*******26 Merve Nur G***** İstanbul Sancaktepe Sancaktepe Halime Hatun Anaokulu Kabul Edildi
26 40*******76 Nigar A****** İstanbul Üsküdar Zeynep Kamil İlkokulu Kabul Edildi
27 40*******94 Nurdan Ç**** İstanbul Fatih Katip Çelebi İlkokulu Kabul Edildi
28 23*******88 Nurhan Ş**** İstanbul Ümraniye Bilge Soyak Ortaokulu Kabul Edildi
29 50*******70 Özge İpek K******* İstanbul Bağcılar Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu Kabul Edildi
30 48*******04 Ruveyda A*********** İstanbul Beykoz Şehit Murat Akdemir Mesleki Ve Teknik... Kabul Edildi
31 35*******28 Sena A*** İstanbul Ümraniye Şehit Askeri Çoban Anaokulu Kabul Edildi
32 49*******62 Sümeyye B**** İstanbul Sultanbeyli Şehit Muhammed Fazlı Demir... Kabul Edildi
33 37*******04 Sümeyye K******* İstanbul Sultanbeyli Ali Kuşçu İmam Hatip Ortaokulu Kabul Edildi
34 31*******02 Tarık A**** İstanbul Zeytinburnu Zeytinburnu Özel Eğitim Uygulama... Kabul Edildi
35 31*******70 Tayyibe Ö**** İstanbul Çekmeköy Yunus Emre Anaokulu Kabul Edildi
36 21*******24 Tuba Y**** İstanbul Sancaktepe Ayşe Çarmıklı Ortaokulu Kabul Edildi
37 11*******60 Turgay G******** İstanbul Küçükçekmece Ayhan Arı Borsa İstanbul... Kabul Edildi
38 49*******78 Ümit Ö**** İstanbul Üsküdar Zeynep Kamil İlkokulu Kabul Edildi
39 29*******92 Zeynep C** İstanbul Bağcılar Nevin - Mehmet Bilginer İlkokulu Kabul Edildi
40 34*******04 Zeynep Y***** İstanbul Kartal Selman Farisi Anadolu İmam Hatip... Kabul Edildi
Sulu Boya Atölyesi Yedek Katılımcı Listesi
Katılımcı listesi adı soyadı bilgisine göre sıralanmıştır. Yedek sıra durumu "Faaliyet Başvurularım" sayfasından öğrenilebilir.
# T.C. Kimlik No Adı Soyadı Kurumu Onay Durumu
1 54*******46 Cansu G****** İstanbul Bağcılar Şeyh Edebali Anadolu Lisesi - - -
2 48*******80 Dursune U**** İstanbul Ümraniye Hasan Tahsin İlkokulu - - -
3 13*******78 Esra Ü*** İstanbul Ümraniye Mustafa Vasıf Karslıgil İlkokulu - - -
4 31*******56 Ezgi K*************** İstanbul Maltepe Güzin Dinçkök Ortaokulu - - -
5 37*******06 Fatma Ş** İstanbul Beykoz Şehit Murat Akdemir Mesleki Ve Teknik... - - -
6 24*******92 Hülya S****** İstanbul Ümraniye Şehit Ahmet Kılıçarslan İlkokulu - - -
7 69*******78 İsenbike Güniz Ç******* İstanbul Ataşehir Ataşehir Özel Eğitim Meslek... - - -
8 66*******76 Seval Y********** İstanbul Şişli Mehmet Pisak Anadolu Lisesi - - -
9 27*******88 Şule C**** İstanbul Pendik Fuat Köprülü İlkokulu - - -
10 39*******84 Uğur D***** İstanbul Kartal Yıldız-Ahmet Arayıcı Anadolu Lisesi - - -
Tanımlanmış açıklama bulunamadı.
Tanımlanmış yorum bulunamadı.
  • 15.10.2023
  • |
  • 1882

Faaliyet Başvuru

Bu faaliyete başvuru 26.10.2023 23:59:59'da sona erdi.

Faaliyet Bilgileri

Faaliyet Sahibi: Sanat Atölyeleri
Faaliyet Türü: Atölye
Kapasitesi: 40
Başvuru Sayısı: ...
Faaliyet No: 20230207
Faaliyet Yeri: Şemsipaşa İlçe Halk Kütüphanesi
Faaliyet Adresi: Mimar Sinan Mah. Harem Sahil Yolu No:6, 34664 Üsküdar/İstanbul
Faaliyet Tarihi: 30.10.2023 - 25.12.2023 [17:30 - 19:00]
Başvuru Tarihi: 15.10.2023 - 26.10.2023
Faaliyet Günü: PtSlÇrPrCmCtPz
Gruplar: Tüm Gruplar
Branşlar: Tüm Branşlar
İller/İlçeler: İstanbul/Tüm İlçeler
Kurum Statüsü: Kamu/Özel
Kurum Türü: Tüm Kurumlar
Kadro Statüsü: Tüm Statüler
Eğitmenler: Gülinaz TOKGÖZ
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak çerezler kullanılmakta ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verileriniz toplanıp işlenmektedir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı ve kişisel verilerinizi işlememizi kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı, Aydınlatma Metnimizi ve Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.