• T.C. Millî Eğitim Bakanlığı :: İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü

Temel Eğitimde Web 2.0 Araçları Eğitimi

Temel Eğitimde Web 2.0 Araçları Eğitimi Asil Katılımcı Listesi
Katılımcı listesi adı soyadı bilgisine göre sıralanmıştır. Asil sıra durumu "Faaliyet Başvurularım" sayfasından öğrenilebilir.
# T.C. Kimlik No Adı Soyadı Kurumu Onay Durumu
1 24*******58 Ahmet K******** İstanbul Bayrampaşa Bayrampaşa Mehmet Akif İnan... Kabul Edildi
2 39*******58 Ali Osman M**** İstanbul Başakşehir Toki Osmangazi İlkokulu Kabul Edildi
3 57*******36 Asya Ş**** İstanbul Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu Kabul Edildi
4 27*******94 Ayhan B*** İstanbul Avcılar Ambarlı İlkokulu Kabul Edildi
5 39*******06 Aylin G**** İstanbul Büyükçekmece Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Kabul Edildi
6 16*******86 Aylin T******* İzmir Konak Yeşiltepe İlkokulu Kabul Edildi
7 36*******24 Ayşe Gülay Ş**** İstanbul Ümraniye 23 Nisan Kaptanoğlu Anaokulu Kabul Edildi
8 24*******88 Ayşegül S*** İstanbul Eyüpsultan Silahtarağa İlkokulu Kabul Edildi
9 12*******78 Ayşenur Ç*********** İstanbul Gaziosmanpaşa Şehit Öğretmen Mustafa... Kabul Edildi
10 57*******08 Betül B****** İstanbul Güngören Gündoğdu İlkokulu Kabul Edildi
11 32*******92 Betül B***** İstanbul Küçükçekmece Yıldırım Beyazıt Özel... Kabul Edildi
12 21*******26 Betül Ç**** İstanbul Şişli Fmv Özel Işık İlkokulu Kabul Edildi
13 35*******34 Betül Ö***** İstanbul Pendik Nurullah Genç İlkokulu Kabul Edildi
14 32*******56 Beyza Y**** İstanbul Güngören Güngören Polis Amca Anaokulu Kabul Edildi
15 38*******56 Birsel Ş**** İstanbul Güngören Cumhuriyet İlkokulu Kabul Edildi
16 31*******40 Buket E********** Bingöl Adaklı Doğankaya İlkokulu Kabul Edildi
17 38*******78 Burak B****** İstanbul Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı... Kabul Edildi
18 55*******32 Büşra A***** İstanbul Üsküdar Şadıman-polat Çebi İlkokulu Kabul Edildi
19 12*******74 Büşra H** İstanbul Bahçelievler Hazım Ersu Anaokulu Kabul Edildi
20 55*******46 Caner A***** İstanbul Pendik Alemdarpaşa Ortaokulu Kabul Edildi
21 29*******78 Cerennur D***** İstanbul Arnavutköy Milli Eğitim Vakfı Firdevs... Kabul Edildi
22 14*******76 Ceylan Ş**** Samsun Atakum Kamalı İlkokulu Kabul Edildi
23 27*******08 Duygu Ç**** İstanbul Bağcılar İstiklal İlkokulu Kabul Edildi
24 69*******80 Duygu U************ İstanbul Güngören Mehmetcik İmam Hatip Ortaokulu Kabul Edildi
25 50*******30 Elif Fulya Ç***** Hatay Dörtyol Şehit Harun Taş İlkokulu Kabul Edildi
26 15*******56 Emine D**** İstanbul Ataşehir Kadriye Faik Koparan İlkokulu Kabul Edildi
27 20*******66 Emine F*********** İstanbul Tuzla Ulubatlı Hasan İlkokulu Kabul Edildi
28 51*******68 Emine Canan Y***** İstanbul Başakşehir Özel Başakşehir Petek İlkokulu Kabul Edildi
29 22*******74 Ertuğrul A******** İstanbul Pendik Milli Eğitim Vakfı İlkokulu Kabul Edildi
30 17*******54 Esra İ***** İstanbul Arnavutköy İbb Yıldırım Beyazıt İlkokulu Kabul Edildi
31 64*******26 Ezgı D*********** İstanbul Kağıthane Fındıklı İlkokulu Kabul Edildi
32 50*******98 Fatma E********** Adana Çukurova Hacı Nazım Turgut Kabul Edildi
33 28*******64 Fatma K******** İstanbul Küçükçekmece Toki Fulya Anaokulu Kabul Edildi
34 38*******62 Ferhat Ş**** İstanbul Esenler Tacirler Eğitim Vakfı Anaokulu Kabul Edildi
35 20*******82 Feriştah S******* İstanbul Gaziosmanpaşa Yeni Mahalle İlkokulu Kabul Edildi
36 68*******54 Gamze T***** İstanbul Eyüpsultan Alibeyköy Kız Anadolu İmam... Kabul Edildi
37 31*******40 Gülay Ö**** İstanbul Küçükçekmece Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu Kabul Edildi
38 32*******74 Güldöne K****** İstanbul Fatih Fatih İslam Seçen Bilim Ve Sanat... Kabul Edildi
39 42*******80 Gülhanım A******* İstanbul Kağıthane Günebakan İlkokulu Kabul Edildi
40 13*******20 Gülizar B******* İstanbul Sancaktepe Nermin Ahmet Hasoğlu Ortaokulu Kabul Edildi
41 25*******90 Gülsüm Ö***** İstanbul Ümraniye Mehmet Akif İlkokulu Kabul Edildi
42 15*******52 Gülsüm T************* İstanbul Eyüpsultan Mustafa Kemal İlkokulu Kabul Edildi
43 21*******70 Güzin Ç**** İstanbul Bakırköy Şenlikköy İlkokulu Kabul Edildi
44 46*******76 Hatice G** İstanbul Gaziosmanpaşa Mustafa Yeşil İmam Hatip... Kabul Edildi
45 37*******78 Havva A************ İstanbul Gaziosmanpaşa Mithatpaşa İlkokulu Kabul Edildi
46 27*******98 Hilal A**** İstanbul Bayrampaşa Rıfat Canayakın Anadolu İmam... Kabul Edildi
47 41*******48 Hilal A*** İstanbul Ümraniye Şehit Ahmet Kılıçarslan İlkokulu Kabul Edildi
48 43*******72 Hilal E**** İstanbul Zeytinburnu Ahmet Vefikpaşa Anaokulu Kabul Edildi
49 25*******28 Hülya K**** İstanbul Avcılar Leyla Bayram İlkokulu Kabul Edildi
50 46*******00 Hümeyra Y***** İstanbul Üsküdar Özel Asfa Halil Necati İlkokulu Kabul Edildi
51 47*******44 İlknur A*** İstanbul Kartal Öğretmen Salih Nafız Tüzün İlkokulu Kabul Edildi
52 49*******12 Kübra E**** İstanbul Eyüpsultan Özel Nisan Özel Eğitim Ve... Kabul Edildi
53 25*******90 Kübra P************ İstanbul Üsküdar Üsküdar Togemder Özel Eğitim... Kabul Edildi
54 21*******72 Kübra T************ İstanbul Pendik Milli Eğitim Vakfı Anaokulu Kabul Edildi
55 23*******72 Kübra Ecem G** İstanbul Gaziosmanpaşa Gazipaşa İlkokulu Kabul Edildi
56 23*******06 Mehmet Mahsun Y******* İstanbul Zeytinburnu Dr. Reşit Galip İlkokulu Kabul Edildi
57 19*******96 Melek Ö*** İstanbul Gaziosmanpaşa Adnan Menderes Ortaokulu Kabul Edildi
58 39*******70 Merve D**** İstanbul Başakşehir Toki Fenertepe Anaokulu Kabul Edildi
59 10*******60 Mervenur S***** İstanbul Bahçelievler Atatürk Bahçelievler Anaokulu Kabul Edildi
60 33*******04 Murat K****** İstanbul Üsküdar Şemsipaşa İlkokulu Kabul Edildi
61 52*******24 Neslihan Y***** İstanbul Kartal Hasan Paşa İlkokulu Kabul Edildi
62 30*******32 Nuray B**** İstanbul Gaziosmanpaşa Küçükköy Kız Anadolu... Kabul Edildi
63 26*******66 Nuray Başak S**** İstanbul Ümraniye Emine Koçulu İlkokulu Kabul Edildi
64 45*******98 Nurhayat A******** Hatay Merkez Gözcüler İlkokulu Kabul Edildi
65 59*******56 Ömer Ö**** İstanbul Üsküdar Özel Çamlıca Uğur İlkokulu Kabul Edildi
66 52*******58 Ömer Ş*** İstanbul Bahçelievler Bahçelievler İmam Hatip Ortaokulu Kabul Edildi
67 33*******24 Özlem T***** İstanbul Bayrampaşa Şakire Sadi Obdan İlkokulu Kabul Edildi
68 37*******70 Pınar C********** İstanbul Fatih Katip Çelebi İlkokulu Kabul Edildi
69 22*******30 Pınar Ç********** İstanbul Çekmeköy Özel Çekmeköy Çınar Ortaokulu Kabul Edildi
70 12*******26 Pınar E**** Ankara Yenimahalle Atatürk Eğitim Müzesi Kabul Edildi
71 48*******74 Rabia B******* İstanbul Pendik Yayalar İlkokulu Kabul Edildi
72 40*******18 Rabia Ç** İstanbul Gaziosmanpaşa Yeni Mahalle İlkokulu Kabul Edildi
73 17*******46 Recep B***** İstanbul Sultangazi Özel İlgi Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon... Kabul Edildi
74 30*******32 Sara K******* İstanbul Eyüpsultan Feridun Tümer İlkokulu Kabul Edildi
75 18*******42 Seda Ç****** İstanbul Kartal Kartal Prof. Dr. Şaban Teoman Duralı... Kabul Edildi
76 16*******96 Seda O**** İstanbul Bağcılar Fatih İlkokulu Kabul Edildi
77 10*******08 Seda Y******* İstanbul Bahçelievler Yenibosna Doğu Sanayi İlkokulu Kabul Edildi
78 48*******94 Selen D***** İstanbul Maltepe Şehit İbrahim Cengiz İmam Hatip... Kabul Edildi
79 22*******12 Selma M********* İstanbul Beşiktaş Sadıka Sabancı Anaokulu Kabul Edildi
80 45*******38 Sena B***** İstanbul Küçükçekmece Yıldırım Beyazıt Özel... Kabul Edildi
81 12*******32 Sena E***** İstanbul Bahçelievler Atatürk Bahçelievler Anaokulu Kabul Edildi
82 31*******06 Serpil E*** İstanbul Maltepe Özel Anabilim Maltepe İlkokulu Kabul Edildi
83 27*******26 Sevinç A****** İstanbul Kadıköy Mustafa Aykın İlkokulu Kabul Edildi
84 11*******80 Sibel Z******* İstanbul Üsküdar Dilaver Cebeci İlkokulu Kabul Edildi
85 24*******36 Sinem Ö*** İstanbul Gaziosmanpaşa Aliya İzzetbegoviç İlkokulu Kabul Edildi
86 14*******10 Songül A********** İstanbul Başakşehir Ahmet Kabaklı İlkokulu Kabul Edildi
87 31*******22 Suna A**** İstanbul Şişli Resneli Niyazi Bey İlkokulu Kabul Edildi
88 51*******04 Şeyma K*** İstanbul Avcılar Muhsin Yazıcıoğlu İlkokulu Kabul Edildi
89 14*******74 Tansu E************* İstanbul Ataşehir Türkiye Emlak Bankası Ataşehir... Kabul Edildi
90 40*******64 Tansu Ö***** İstanbul Büyükçekmece Akçansa Mehmet Akif Ersoy... Kabul Edildi
91 10*******58 Tuana Yağmur Y***** İstanbul Beylikdüzü Beylikdüzü Halk Eğitimi Merkezi Kabul Edildi
92 55*******18 Tuba Ş*************** İstanbul Avcılar Denizköşkler İlkokulu Kabul Edildi
93 20*******60 Tuğba B**** Muğla Fethiye Fethiye Bilsem Kabul Edildi
94 28*******38 Tuğba K*********** İstanbul Pendik Enver Çelik İlkokulu Kabul Edildi
95 46*******10 Tuğba Y************ İstanbul Ümraniye Emine Koçulu İlkokulu Kabul Edildi
96 58*******78 Tuğçe K******** İstanbul Ümraniye Ümraniye Celaleddin Ökten Hoca... Kabul Edildi
97 11*******48 Zehra D****** İstanbul Arnavutköy Fatih İlkokulu Kabul Edildi
98 62*******20 Zeynep A****** İstanbul Pendik Öğretmen İbrahim Öztürk İlkokulu Kabul Edildi
99 30*******36 Zeynep G******* İstanbul Zeytinburnu Nuripaşa İlkokulu Kabul Edildi
100 69*******08 Ziya K*** İstanbul Pendik Yayalar İlkokulu Kabul Edildi
Temel Eğitimde Web 2.0 Araçları Eğitimi Yedek Katılımcı Listesi
Katılımcı listesi adı soyadı bilgisine göre sıralanmıştır. Yedek sıra durumu "Faaliyet Başvurularım" sayfasından öğrenilebilir.
# T.C. Kimlik No Adı Soyadı Kurumu Onay Durumu
1 11*******08 Ahmet D***** Antalya Finike Bağyaka Şehit Turgut Burkay Korkmaz... - - -
2 25*******04 Berna E**** İstanbul Bağcılar Bağcılar Aydın Doğan Mesleki... - - -
3 37*******52 Betül A******* İstanbul Ümraniye Şehit Askeri Çoban Anaokulu - - -
4 10*******98 Büşra A****** İstanbul Ümraniye Şehit Sevgi Yeşilyurt İmam Hatip... - - -
5 59*******50 Elif Cemre K****** Rize Merkez Çay Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi-rize - - -
6 45*******06 Esra C***** İstanbul Güngören Gündoğdu Anaokulu - - -
7 32*******00 Fatma A* İstanbul Arnavutköy Mehmet Zeki Obdan İlkokulu - - -
8 33*******22 Gizem Nur B******* İstanbul Sultangazi Fevzi Kutlu Kalkancı İlkokulu - - -
9 29*******76 Gülsüm Tuba Y************ İstanbul Bayrampaşa Şair Baki İlkokulu - - -
10 30*******36 Hatice Z** İstanbul Kadıköy Mehmet Karamancı İlkokulu - - -
11 29*******66 Hilal A***** İstanbul Kadıköy Cemal Diker İlkokulu - - -
12 62*******86 Kiraz Y******* İstanbul Güngören Cumhuriyet Güngören Anaokulu - - -
13 13*******82 Mine A**** İstanbul Pendik Yayalar İlkokulu - - -
14 12*******06 Neslihan T********* İstanbul Sancaktepe Samandıra Kız Anadolu İmam... - - -
15 37*******68 Nurcan S******** İstanbul Eyüpsultan İslambey İlkokulu - - -
16 12*******12 Pelin N**** İstanbul Gaziosmanpaşa Dede Korkut İlkokulu - - -
17 35*******44 Selma A**** İstanbul Kartal Eyyup Genç Anaokulu - - -
18 30*******02 Turgut V**** İstanbul Gaziosmanpaşa 23 Nisan İlkokulu - - -
19 38*******82 Yaprak Y******* İstanbul Sultangazi Selahaddin Eyyubi Mesleki Ve Teknik... - - -
20 17*******88 Yeliz K**** İstanbul Güngören Güngören Yahya Çavuş İlkokulu - - -
21 33*******38 Yeşim T************ İstanbul Bağcılar Vali Cahit Bayar İlkokulu - - -
22 12*******18 Zehra A************** İstanbul Çekmeköy Taşdelen 125. Yıl İlkokulu - - -
23 38*******26 Zehra E***** İstanbul Sancaktepe Yenidoğan Anaokulu - - -
24 54*******80 Zeynep E**** İstanbul Bahçelievler Behiye Dr Nevhiz Işıl İlkokulu - - -
25 38*******74 Zeynep Ö*********** İstanbul Üsküdar Üsküdar Ocağım Anadolu Anaokulu - - -

                                               
                                                                                TEMEL EĞİTİMDE WEB 2.0 ARAÇLARI EĞİTİMİ

İlk Öğretmen Atölyeleri tarafında düzenlene bu çevrim içi eğitim temel eğitimde görev yapan öğretmenlerimize yönelik olarak hazırlamıştır. 

 Eğitim Tarihleri:  
13 Mart Çarşamba 18.00-19.00
20 Mart Çarşamba 18.00-19.00
27 Mart Çarşamba 18.00-19.00
3 Nisan Çarşamba 18.00-19.00
saatleri arasında ZOOM platformu üzerinden ÇEVRİM İÇİ olarak gerçekleştirilecektir.

  • 1.hafta KAHOOT
  • 2. hafta CANVA
  • 3.hafta Artırılmış Gerçeklk Uygulamaları
  • 4. hafta CHATGPT Eğitimleri verilecektir.
  • Tüm eğitimleri tamamlayan katılımcılara akademi web sayfası üzerinden online katılım belgesi verilecektir.

#1 | Ahmet K********
16.04.2024 19:29
Emeği geçen teşekkürler
  • 03.02.2024
  • |
  • 1140

Faaliyet Başvuru

Bu faaliyete başvuru 08.03.2024 23:59:59'da sona erdi.

Faaliyet Bilgileri

Faaliyet Sahibi: İlk Öğretmen Atölyeleri
Faaliyet Türü: Atölye (Çevrimiçi)
Kapasitesi: 100
Başvuru Sayısı: ...
Faaliyet No: 20240072
Faaliyet Yeri: Genel Ağ (İnternet)
Faaliyet Adresi: https://zoom.us/
Faaliyet Tarihi: 13.03.2024 - 03.04.2024 [18:00 - 19:00]
Başvuru Tarihi: 03.02.2024 - 08.03.2024
Faaliyet Günü: PtSlÇrPrCmCtPz
Gruplar: Tüm Gruplar
Branşlar: Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce, Okul Öncesi Öğretmenliği, Özel Eğitim Öğretmenliği, Rehberlik, Sınıf Öğretmenliği
İller/İlçeler: Tüm İller/Tüm İlçeler
Kurum Statüsü: Kamu/Özel
Kurum Türü: Tüm Kurumlar
Kadro Statüsü: Tüm Statüler
Eğitmenler: Cüneyt DEMİR
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak çerezler kullanılmakta ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verileriniz toplanıp işlenmektedir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı ve kişisel verilerinizi işlememizi kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı, Aydınlatma Metnimizi ve Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.