• T.C. Millî Eğitim Bakanlığı :: İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü

Z Kuşağı İle İletişim Eğitimi (Lise Öğretmenleri)

Z Kuşağı İle İletişim Eğitimi (Lise Öğretmenleri) Asil Katılımcı Listesi
Katılımcı listesi adı soyadı bilgisine göre sıralanmıştır. Asil sıra durumu "Faaliyet Başvurularım" sayfasından öğrenilebilir.
# T.C. Kimlik No Adı Soyadı Kurumu Onay Durumu
1 50*******36 Ahmet B**** İstanbul Bahçelievler Ahmet Şişman Kız Anadolu... Kabul Edildi
2 24*******46 Ali T**** İstanbul Zeytinburnu Zeytinburnu Halk Eğitimi Merkezi Kabul Edildi
3 44*******80 Ali Ulvi U*** İstanbul Tuzla Diğer Kabul Edildi
4 28*******48 Arife G*** İstanbul Ümraniye Madenler Mesleki Ve Teknik Anadolu... İptal Edildi
5 50*******58 Ayşe Gül K****** İstanbul Sancaktepe Abdurrahmangazi İmam Hatip Ortaokulu Kabul Edildi
6 44*******74 Betül A**** İstanbul Sancaktepe Yenidoğan Anadolu Lisesi Kabul Edildi
7 29*******32 Büşra K***** İstanbul Üsküdar Diğer Kabul Edildi
8 39*******90 Derya H************ İstanbul Bağcılar Diğer Kabul Edildi
9 10*******86 Didem H**** İstanbul Maltepe Küçükyalı Mesleki Ve Teknik Anadolu... Kabul Edildi
10 24*******72 Efsun Ö**** İstanbul Maltepe Hasan Şadoğlu Ortaokulu Kabul Edildi
11 34*******76 Esra İ*** İstanbul Avcılar Diğer Kabul Edildi
12 65*******76 Esra Y******* İstanbul Zeytinburnu Diğer Kabul Edildi
13 48*******76 Gülşah K******** İstanbul Pendik Kurtköy Anadolu Lisesi Kabul Edildi
14 24*******04 Harun G**** İstanbul Beyoğlu Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi İptal Edildi
15 12*******58 Hüseyin E***** İstanbul Gaziosmanpaşa 2. Mehmet Çok Programlı... Kabul Edildi
16 34*******84 Melek A***** İstanbul Kadıköy Diğer Kabul Edildi
17 12*******14 Merve E**** İstanbul Ümraniye Diğer Kabul Edildi
18 46*******28 Metin C******* İstanbul Üsküdar Ahmet Yüksel Özemre Bilim Ve... Kabul Edildi
19 13*******20 Nazlı Ü**** İstanbul Tuzla Tuğrul Bey Anadolu Lisesi Kabul Edildi
20 50*******10 Nesibe Y**** İstanbul Maltepe Diğer Kabul Edildi
21 11*******78 Nuriye Sultan A**** İstanbul Başakşehir Diğer Kabul Edildi
22 39*******94 Ozlem K***** İstanbul Sancaktepe Sancaktepe Arif Nihat Asya Anadolu... Kabul Edildi
23 28*******22 Pınar G******* İstanbul Şişli Diğer Kabul Edildi
24 13*******74 Ruhşen Ö**** İstanbul Gaziosmanpaşa Diğer Kabul Edildi
25 53*******82 Rukiye B**** İstanbul Beykoz Beykoz Mesleki Eğitim Merkezi İptal Edildi
26 69*******18 Serpil A***** İstanbul Sultangazi Şehit Furkan Doğan İho Kabul Edildi
27 18*******40 Şenay O**** İstanbul Fatih Çemberlitaş Anadolu Lisesi İptal Edildi
28 56*******90 Tijen G****** İstanbul Kadıköy Diğer Kabul Edildi
29 16*******48 Yeliz E************* İstanbul Küçükçekmece Küçükçekmece Özel Eğitim... Kabul Edildi

FAALİYET İÇERİĞİ:

Bu atölyede LİSELERDE GÖREV YAPAN ÖĞRETMENLERİMİZLE;
"Klan Savaşlarıyla büyümüş bir jenerasyonu, hayallerini, sıkıntılarını ve onlarla nasıl daha iyi iletişim kurabileceğimizi konuşacağıZZZZ..."

Yeni dünyada gençleri neler bekliyor?
Sosyal medya ile neden bu kadar ilgililer?
Z Kuşağı gençlerinin 7 temel özelliği ne?
Sivil topluma, sosyal hayata nasıl katılırlar?

EĞİTMEN YAVUZ YİĞİT KİMDİR?
http://yavuzyigit.weebly.com/kimdir.html


FAALİYET YERİ KONUMU: (KISIKLI METRO İSTASYONU KARŞISINDA RESTAURANT VE NALBUR YANINDAKİ BEYAZ KÖŞK)

#1 | Didem H****
07.03.2020 11:31
Böyle bir eğitim düzenlediğiniz için teşekkürler...
  • 19.02.2020
  • |
  • 129

Faaliyet Başvuru

Bu faaliyete başvuru 01.03.2020 23:59:59'da sona erdi.

Faaliyet Bilgileri

Faaliyet Sahibi: İlk Öğretmen Atölyeleri
Faaliyet Türü: Seminer
Kapasitesi: 25
Başvuru Sayısı: ...
Faaliyet No: 20200154
Faaliyet Yeri: Okul Dışı Eğitim Merkezi
Faaliyet Adresi: Küçük Çamlıca Mah., Bulgurlu Cad. No: 8, 34696 Üsküdar/İstanbul
Faaliyet Tarihi: 05.03.2020 - 05.03.2020 [16:30 - 19:30]
Başvuru Tarihi: 19.02.2020 - 01.03.2020
Faaliyet Günü: PtSlÇrPrCmCtPz
Gruplar: Öğretmen, Kurum Müdür Yardımcı, Kurum Müdürü
Branşlar: Adalet, Aile ve Tüketici Hizmetleri, Almanca, Arapça, Bahçecilik, Beden Eğitimi, Bilişim Teknolojileri, Biyoloji, Biyomedikal Cihaz Teknolojileri, Büro Yönetimi, Coğrafya, Çince, Denizcilik/Gemi Makineleri, Denizcilik/Gemi Yönetimi ve Kaptanlığı, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Eğlence Hizmetleri, El Sanatları Tek./El Sanatları, El Sanatları Tek./Nakış, Elektrik-Elektronik Tek./Elektrik, Elektrik-Elektronik Tek./Elektronik, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri, Felsefe, Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji, Fizik, Fransızca, Gazetecilik, Gemi Yapımı/Çelik Gemi Yapımı, Gemi Yapımı/Gemi Tesisatı, Gemi Yapımı/Tekne ve Yat Yapımı, Gıda Teknolojisi, Giyim Üretim Teknolojisi, Görsel Sanatlar, Grafik ve Fotoğraf/Fotoğraf, Grafik ve Fotoğraf/Grafik, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri, Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri, Harita-Tapu-Kadastro/Harita-Tapu-Kadastro Hukuk, Harita-Tapu-Kadastro/Harita-Tapu-Kadastro Tekniği, Hasta ve Yaşlı Hizmetleri, Hayvan Sağlığı, Hayvan Yetiştiriciliği, İ.H.L. Meslek Dersleri, İngilizce, İnşaat Tek./Yapı Dekorasyon, İnşaat Tek./Yapı Tasarımı, İspanyolca, Kimya/Kimya Teknolojisi, Konaklama ve Seyahat Hizmetleri, Kuyumculuk Teknolojisi, Laboratuvar Hizmetleri, Makine Tek./Makine Model, Makine Tek./Makine Ressamlığı, Makine Tek./Makine ve Kalıp, Matbaa, Matematik, Matematik (Ortaokul), Metal Teknolojisi, Metalurji Teknolojisi, Mobilya ve İç Mekan Tasarımı, Motorlu Araçlar Teknolojisi, Muhasebe ve Finansman, Müzik, Müzik Aletleri Yapımı, Pazarlama ve Perakende, Plastik Teknolojisi, Psikoloji, Radyo-Televizyon, Raylı Sistem Tek./Ray.Sis.İnşaat, Raylı Sistem Tek./Ray.Sis.Makine, Rehberlik, Rusça, Sağlık Bilgisi, Sağlık/Acil Sağlık Hizmetleri, Sağlık/Hemşirelik, Sağlık/Ortopedik Protez-Ortez, Sağlık/Sağlık Hizmetleri Sekreterliği, Sanat Tarihi, Sanat ve Tasarım/Dekoratif Sanatlar, Sanat ve Tasarım/İç Mekan Dekorasyon, Sanat ve Tasarım/Plastik Sanatlar, Seramik ve Cam Teknolojisi, Sosyal Bilgiler, Sosyoloji, Tarım Tek./Bahçe Peyzaj, Tarım Tek./Bahçe ve Tarla Bitkileri, Tarım Tek./Tarım Makineleri, Tarih, Tasarım Teknolojileri, Teknoloji ve Tasarım, Tekstil Tek./Tekstil, Tekstil Tek./Tekstil Terbiye, Tekstil Tek./Trikotaj, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme, Türk Dili ve Edebiyatı, Türkçe, Uçak Bakım/Uçak Gövde-Motor, Uçak Bakımı/Uçak Elektroniği, Ulaştırma Hizmetleri, Yaşayan Diller ve Lehçeler (Kürtçe - Kurmançi), Yaşayan Diller ve Lehçeler (Kürtçe - Zazaki), Yenilenebilir Enerji Teknolojileri, Yiyecek İçecek Hizmetleri
İller/İlçeler: Tüm İller/Tüm İlçeler
Kurum Statüsü: Kamu/Özel
Kurum Türü: Tüm Kurumlar
Kadro Statüsü: Tüm Statüler
Eğitmenler: Yavuz YİĞİT
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak çerezler kullanılmakta ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verileriniz toplanıp işlenmektedir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı ve kişisel verilerinizi işlememizi kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı, Aydınlatma Metnimizi ve Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.