• T.C. Millî Eğitim Bakanlığı :: İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü

Müzik Teknolojileri Atölyeleri

Faaliyet Yetkilisi

Ferhat UZUNBAŞ

Faaliyet İstatistikleri

Toplam Faaliyet Sayısı: 2
Açık Faaliyet Sayısı: 0
Açılacak Faaliyet Sayısı: 0
Kapalı Faaliyet Sayısı: 2
Toplam Başvuru Sayısı: 107
Toplam Katılımcı Sayısı: 107
Toplam Kapasite Sayısı: 120

Faaliyet Yeri: Üsküdar

Akademi
Türk Müziği Düşüncesi Ve İcrası
  • 05.12.2023 - 28.05.2024
  • |
  • 17:00 - 20:00

Bu faaliyete ait başvuru ekranı
02.12.2023 23:59:59'da kapandı.

Faaliyeti İncele/Başvur

Faaliyet Yeri: Üsküdar

Akademi
Türk Müziği Korosu, Repertuarı Ve Ses Eğitimi
  • 05.12.2023 - 28.05.2024
  • |
  • 17:00 - 20:00

Bu faaliyete ait başvuru ekranı
02.12.2023 23:59:59'da kapandı.

Faaliyeti İncele/Başvur


 MÜZİK TEKNOLOJİLERİ ATÖLYESİ

     AMAÇ

     İstanbul öğretmen akademileri Müzik Teknolojisi faaliyetleri  müzik prodüksiyonunun aşamaları olan kayıt, ses kurgusu, miksaj ve mastering temeli üzerine kurgulayarak ses fiziği ve ses işleme esaslarını teorik ve pratik açıdan geliştirmeyi amaçlamaktadır. Kursiyerlerin ses teknolojilerini  müzikal ve teknik olarak kullanabilmesini ve  projeler geliştirebilmesi  amaçlanmaktadır. 

    MİSYON

    Müzik teknolojileri günümüzde ses mühendisliği, müzik prodüksiyonu, ses etkileşimi, ses sanatları ve müzikal akustik gibi alanları kapsamaktadır. Sürekli bir gelişim ve evrim içerisinde olan medya kanallarının en önemli öğelerinden biri olan işitsel medyayı bilimsel bir altyapı ile üretebilmek her geçen gün daha fazla önem kazanmaktadır. Müzik teknolojileri atölyeleri de misyon olarak , bu yönde çalışmalar ile eğitimcileri geliştirme ve eğitim bünyesinde bulunan tüm paydaşları destekleme hedefiyle hareket eder. 

   VİZYON
   
   Müzik Teknolojileri faaliyetleri  müzik prodüksiyonu aşamalarını, kayıt, miks, mastering, ses fiziği ve ses işleme esasları ve tekniklerini güncel dijital ve analog sistemlerdeki uygulamalarıyla öğretmeyi, bu alanda kullanılan yazılım araçlarını ileri düzeyde kullanma yetisi kazandırmayı,uygun koşullarda prodüksiyon uygulamaları sunabilme yetisini kazandırma vizyonuyla hareket eder.

 

Tanımlanmış galeri bulunamadı.
Tanımlanmış yorum bulunamadı.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak çerezler kullanılmakta ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verileriniz toplanıp işlenmektedir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı ve kişisel verilerinizi işlememizi kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı, Aydınlatma Metnimizi ve Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.