• T.C. Millî Eğitim Bakanlığı :: İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü

Çocuk Dergileri Atölyesi

Çocuk Dergileri Atölyesi Asil Katılımcı Listesi
Katılımcı listesi adı soyadı bilgisine göre sıralanmıştır. Asil sıra durumu "Faaliyet Başvurularım" sayfasından öğrenilebilir.
# T.C. Kimlik No Adı Soyadı Kurumu Onay Durumu
1 14*******04 Akın K******** İstanbul Bağcılar Cumhuriyet İlkokulu Kabul Edildi
2 18*******66 Alev S******* İstanbul Maltepe Hasan Şadoğlu Ortaokulu Kabul Edildi
3 23*******02 Ayfer Ö*************** İstanbul Maltepe Gülensu İlkokulu Kabul Edildi
4 27*******94 Ayhan B*** İstanbul Avcılar Ambarlı İlkokulu İptal Edildi
5 60*******06 Ayşe A**** İstanbul Fatih Şehit Vedat Kara İlkokulu Kabul Edildi
6 25*******58 Ayşegül A**** İstanbul Avcılar Şehit Tahsin Gerekli İmam Hatip... Kabul Edildi
7 17*******16 Ayten A******* İstanbul Gaziosmanpaşa Gaziosmanpaşa Mesleki Ve... Kabul Edildi
8 25*******08 Büşra G**** İstanbul Güngören Cumhuriyet Güngören Anaokulu İptal Edildi
9 43*******82 Büşra K******** İstanbul Tuzla Abdullah Tayyip Olçok İmam Hatip... Kabul Edildi
10 15*******50 Büşra Ö**** İstanbul Sultangazi Fevzi Kutlu Kalkancı İlkokulu Kabul Edildi
11 17*******20 Büşra Ö******* İstanbul Gaziosmanpaşa 2. Mehmet Çok Programlı... Kabul Edildi
12 14*******58 Cemil D****** İstanbul Sultangazi Şehit Ferdi Yurduseven Ortaokulu Kabul Edildi
13 35*******22 Cemile P******* İstanbul Kağıthane Cengizhan Anaokulu Kabul Edildi
14 18*******40 Esin P***** İstanbul Bağcılar Hayreddin Karaman Kız Anadolu... Kabul Edildi
15 60*******98 Fatma A**** İstanbul Fatih Şehit Vedat Kara İlkokulu Kabul Edildi
16 41*******64 Fidan K*** İstanbul Üsküdar Üsküdar Zeynep Kamil Mesleki... Kabul Edildi
17 45*******40 Gamze E****** İstanbul Büyükçekmece Kumburgaz Serdar Adıgüzel... İptal Edildi
18 47*******34 Gülay Y*********** İstanbul Fatih Topkapılı Mehmet Bey İlkokulu Kabul Edildi
19 52*******68 Gülşah G**** İstanbul Başakşehir Özel Mef Ortaokulu Kabul Edildi
20 14*******64 Halim B******** İstanbul Şişli Mecidiye Şehit Fahrettin Yavuz İlkokulu Kabul Edildi
21 34*******32 Hatice D********* İstanbul Beylikdüzü Beylikdüzü Halil Meryem Coşkun... Kabul Edildi
22 11*******56 Hatice Z***** İstanbul Zeytinburnu Şehit Yaşar Yeşilkır İmam... Kabul Edildi
23 29*******20 Kübra G********* İstanbul Ümraniye Şehit Erol İnce Kız Anadolu... Kabul Edildi
24 71*******16 Kübra S**** İstanbul Sultangazi Nadide-ahmet Tütüncüoğlu İlkokulu Kabul Edildi
25 10*******72 Merve Ç**** İstanbul Sultangazi Mevlana Ortaokulu Kabul Edildi
26 50*******00 Nesibe D********** İstanbul Sultangazi Nadide-ahmet Tütüncüoğlu İlkokulu Kabul Edildi
27 22*******20 Nesime Seyhan S******* İstanbul Üsküdar Haydarpaşa Lisesi İptal Edildi
28 14*******92 Neslihan Ö******* İstanbul Şişli Hacı Mehmet Özdemir İmam Hatip... İptal Edildi
29 25*******90 Selma B******* İstanbul Bahçelievler Fikret Yüzatlı İlkokulu İptal Edildi
30 28*******36 Sema Y********** İstanbul Kartal Yıldız İşçimenler İlkokulu Kabul Edildi
31 28*******26 Serpil D****** İstanbul Bağcılar Vali Cahit Bayar İlkokulu İptal Edildi
32 25*******36 Seyhan A**** İstanbul Ümraniye Arif Nihat Asya İlkokulu İptal Edildi
33 40*******40 Sinem A****** İstanbul Büyükçekmece Aşiret Dalcı İmam Hatip... Kabul Edildi
34 24*******92 Sümeyra Ş**** İstanbul Başakşehir Hizmetiçi Eğitim Kabul Edildi
35 43*******40 Tuba Y**** İstanbul Avcılar Şehit Beşir Balcıoğlu Anaokulu Kabul Edildi
36 30*******72 Tuğba B****** İstanbul Küçükçekmece Akşemsettin İlkokulu İptal Edildi
37 75*******16 Vildan S*** İstanbul Avcılar Avcılar Kız Anadolu İmam Hatip... Kabul Edildi
38 39*******00 Zakire Ö******** İstanbul Kartal Ülkü Bora Ortaokulu Kabul Edildi
39 27*******60 Zeynep Gonca Ş** İstanbul Güngören Kemal Kaya İlkokulu Kabul Edildi
Çocuk Dergileri Atölyesi Yedek Katılımcı Listesi
Katılımcı listesi adı soyadı bilgisine göre sıralanmıştır. Yedek sıra durumu "Faaliyet Başvurularım" sayfasından öğrenilebilir.
# T.C. Kimlik No Adı Soyadı Kurumu Onay Durumu
1 22*******14 Esma C************* İstanbul Büyükçekmece Şehit Şirin Diril Kız... - - -
2 37*******80 Esra B** İstanbul Tuzla Yunus Emre Ortaokulu - - -
3 43*******72 Hilal E**** İstanbul Zeytinburnu Ahmet Vefikpaşa Anaokulu - - -
4 35*******60 İrem Ö****** İstanbul Beykoz Fatinhoca İlkokulu - - -
5 30*******04 Oğuzhan A*** İstanbul Zeytinburnu Ayhan Şahenk Ortaokulu - - -
6 65*******96 Özgül S**** İstanbul Küçükçekmece Toki Nilüfer Anaokulu - - -
7 32*******66 Sümeyye Y****** İstanbul Kartal Bekir Topaloğlu İmam Hatip Ortaokulu - - -
8 32*******86 Tuğba D***** İstanbul Başakşehir Şehit Haki Aras Kız Anadolu... - - -

BAŞVURU ÖNCESİ AÇIKLAMALARI MUTLAKA OKUYUNUZ!


*ÇOCUK DERGİCİLİĞİ ATÖLYESİ DERSLERİNİN EĞİTİMCİLERİ VE DERS KONULARI AŞAĞIYA ÇIKARILMIŞTIR.

*DERSLER SALI GÜNLERİ PLANLANMIŞ OLUP BAZILARI UZMANLARIN YAŞADIĞI ŞEHİR SEBEBİYLE ZOOM ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

*DÖNEM İÇERİSİNDE DİĞER TÜM DUYURULAR KURULACAK OLAN WHATSAPP GRUBUNDA ÖNCEDEN BİLDİRİLECEKTİR.

*ACİL DURUMLAR DIŞINDA DÜZENLİ DEVAM TALEP EDİLMEKTEDİR. 

ÇOCUK DERGİCİLİĞİ ATÖLYESİ

Eğitim Yeri

Dergilerin Yönetim Yerleri, İstanbul Salonu, Zoom

Katılımcı Sayısı

30

Atölye Yöneticileri

Erhan Genç, Danışman Funda Özsoy Erdoğan

                                     


KONU ADI

Saat

Eğitimci 

Adı Soyadı

Tarih


Çocuk Dergilerinde İçerik Yönetimi

20.30-21.30


Rahmet Yılmaz

(TRT  Çocuk Dergisi)


20/02/2024(zoom)

Çocuk Dergiciliğinde Çocuğa Görelik

17.00-18.30


Salih Zengin

(Minika Çocuk-Minika GO)


05/03/2024(İl)


Çocuk Dergilerinin Sınırları ve Sınırlılıkları

20.30-21.30

Kübra Çiçekli

(Diyanet Çocuk)


19/03/2024(Zoom)


Bilimsel Çocuk Dergiciliğinin Ayrıntıları

17.00-18.30

Emine Rana Demir

(Meraklı Minik-Bilge Çocuk)


02/04/2024(İl)


Temalar Çerçevesinde Çocuk Dergileri

17.00-18.30

Elif Tokkal

(Kardelen Dergi)


16/04/2024(dil edebiyat)


Çocuk Dergiciliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

16.00-18.00

Kevser Şenel Yılmaz

(Aile Çocuk Dergisi)


30/04/2024


Çocuklarla Beraber İçerik Üretmek

17.00-18.30


Tuba Coşkuner

(Dergi Mudita, Genç Motto)


14/05/2024(İl)

  

Tanımlanmış yorum bulunamadı.
  • 01.02.2024
  • |
  • 1681

Faaliyet Başvuru

Bu faaliyete başvuru 16.02.2024 23:59:59'da sona erdi.

Faaliyet Bilgileri

Faaliyet Sahibi: Edebiyat Atölyeleri
Faaliyet Türü: Atölye
Kapasitesi: 30
Başvuru Sayısı: ...
Faaliyet No: 20240062
Faaliyet Yeri: İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Binası
Faaliyet Adresi: Sultan Ahmet, No:, Divan Yolu Cd. No:6, 34122 Fatih/İstanbul Fatih/İstanbul
Faaliyet Tarihi: 20.02.2024 - 14.05.2024 [17:00 - 18:30]
Başvuru Tarihi: 01.02.2024 - 16.02.2024
Faaliyet Günü: PtSlÇrPrCmCtPz
Gruplar: Tüm Gruplar
Branşlar: Tüm Branşlar
İller/İlçeler: İstanbul/Tüm İlçeler
Kurum Statüsü: Kamu/Özel
Kurum Türü: Tüm Kurumlar
Kadro Statüsü: Tüm Statüler
Eğitmenler: Elif TOKKAL, Emine Rana DEMİR, Kevser Şenel YILMAZ, Kübra ÇİÇEKLİ, Rahmet YILMAZ, Salih ZENGİN, Tuğba COŞKUNER
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak çerezler kullanılmakta ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verileriniz toplanıp işlenmektedir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı ve kişisel verilerinizi işlememizi kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı, Aydınlatma Metnimizi ve Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.