• T.C. Millî Eğitim Bakanlığı :: İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü

Türk Müziği Düşüncesi ,icrası Ve Korosu

 Türkiyede söz sahibi enstruman sanatçılarının,ses sanatçıarının,akademisyenlerin ve bestekar duayenlerin katılımıyla gerçekleştireceğimiz, Atölye ve Akademi olarak ortak düzenleyeceğimiz, konserler ile taçlandıracağımız çalışmalarımıza,Milli Eğitim temelli yaklaşımları ekleyerek  yeni bir  soluk getirmeyi amaçlamaktayız. 
   Tüm öğretmenlerimizin başvurusuna açık olan çalışmalarımızda, yaşayan Türk Müziği duayenlerini de zaman zaman misafir edeceğiz ve Türk Müziği Duayenlerimizin eserlerini öğrenip seslendireceğiz.   Türkiyede söz sahibi enstruman sanatçılarının,ses sanatçıarının,akademisyenlerin ve bestekar duayenlerin katılımıyla gerçekleştireceğimiz, Atölye ve Akademi olarak ortak düzenleyeceğimiz, konserler ile taçlandıracağımız çalışmalarımıza,Milli Eğitim temelli yaklaşımları ekleyerek  yeni bir  soluk getirmeyi amaçlamaktayız. 
                      Çalışma Yerimiz HATTAT İSMAİL HAKKI İLKOKULU olarak güncellenmiştir.
     Çalışma Saatlerimiz:
     28 KASIM-28 MAYIS ARASI HER SALI
 
     Başvuru Tarihleri:
     2 KASIM -25 KASIM ARASI 

     Çalışma Yeri:
     HATTAT İSMAİL HAKKI İLKOKULU ( ÜSKÜDAR METROSUNA ÇOK YAKIN OLUP ULAŞIM SORUNU BULUNMAMAKTADIR)
*Çalışmalarımıza 17.00-19.00 saatleri arası sizlere uygun her hangi bir zaman dilimi içerisinde katılım gösterebilirsiniz.
  • 02.11.2023 19:26
  • |
  • 249
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak çerezler kullanılmakta ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verileriniz toplanıp işlenmektedir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı ve kişisel verilerinizi işlememizi kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı, Aydınlatma Metnimizi ve Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.