• T.C. Millî Eğitim Bakanlığı :: İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü

Eğitimde Yapay Zekâ Zirvesi

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle düzenlediğimiz Eğitimde Yapay Zekâ Zirvesi'ne tüm öğretmen ve idarecilerimiz davetlidir.
17 Şubat 2024 tarihinde saat 10.00 -17.00 arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek olan zirvemizde ülkemizde yapay zekâda öncü isimlerin konuşmaları, paneller ve atölyeler yer alacaktır. 

Teknoloji Atölyeleri kapsamında düzenlenen ve kamu/özel tüm okullarımızda görev yapan öğretmen ve idarecilerimizin davetli olduğu zirveye buradan başvurabilirsiniz.

Zirveye MEB dışındaki kurumlarda çalışanların ve üniversite öğrencilerinin ise buradan başvuru kayıtlarını oluşturmaları gerekmektedir.
Öğretmenlerimizin 09.30'da kayıt masasından kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Başvuru zorunlu olup, kontenjan dahilinde değerlendirilerek tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.
  • 28.01.2024 17:49
  • |
  • 3050
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak çerezler kullanılmakta ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verileriniz toplanıp işlenmektedir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı ve kişisel verilerinizi işlememizi kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı, Aydınlatma Metnimizi ve Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.