• T.C. Millî Eğitim Bakanlığı :: İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü

İlk Öğretmen Atölyeleri İstanbul

İSTANBUL MODERN SANAT MÜZESİ ÖĞRETMEN KILAVUZU UYGULAMA PROGRAMI

Mayıs 2024 Salı günü
saat 15.30-17.00 arası
İstanbul Modern Sanat Müzesinde İLKOKUL KADEMESİNDE GÖREVLİ OLAN ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLERİ, REHBER ÖĞRETMENLER VE SINIF ÖĞRETMENLERİNDEN OLUŞAN katılımcı öğretmenlerimizle bir araya geleceğiz.

İstanbul Modern Sanat Müzesi Öğretmen Kılavuzu anlatılarak, müzenin ve İLKOKUL kılavuzunun işleyişi ile ilgili bilgiler verilecek.
Müzenin öğrencilerle nasıl gezilebileceğine dair açıklamalar yapılacak ve müzede bulunan eserlerin incelemesi (hangi eserde ne kullanılmış vb.) hakkında bilgi verilecek.
Müze gezisinin ardından program tamamlanacaktır.

BAŞVURU LİNKİ;
İstanbul Öğretmen Akademileri - Faaliyetler :: İstanbul Modern Sanat Müzesi Öğretmen Kılavuzu Uygulama Programı (meb.gov.tr)
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak çerezler kullanılmakta ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verileriniz toplanıp işlenmektedir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı ve kişisel verilerinizi işlememizi kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı, Aydınlatma Metnimizi ve Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.