• T.C. Millî Eğitim Bakanlığı :: İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü

Başvuru Onay İşlemleri

Akademi kura çekiliş işlemleri 30.11.2019 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Aynı gün içerisinde kura sonuçları Asil ve Yedek Listeler şeklinde üyelerin Akademi İşlemleri menüsüne ve faaliyet ekranlarına yansıtılmıştır. Asil listede çıkanlara mail ve site bildirimi gönderilmiştir. 

Asil listelerde yer alan öğretmenlerimizin bugün içerisinde Onay İşlemleri menüsünden başvurularını onaylamaları gerekmektedir.

Onay ve ya Red işlemi için siteye giriş yaptıktan sonra Giriş Butonundan Akademi İşlemleri menüsüne tıklaynız.Daha sonra Onay Ekranı butonuna basınız.Başvurduğunuz ve Asil listede yer aldığınız faaliyete kesin olarak katılacaksanız Kabul katılmayı düşünmüyorsanız Red butonuna basınız. Kabul ettiğiniz fakat katılmadığınız eğitimler bir sonraki kuralarda asil listede çıkma şansınızı azaltacaktır.

  • 01.11.2019 12:22
  • |
  • 3800
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak çerezler kullanılmakta ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verileriniz toplanıp işlenmektedir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı ve kişisel verilerinizi işlememizi kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı, Aydınlatma Metnimizi ve Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.